TERVE MÕISTUSE VÕIDUKÄIK

Rahva Ühtsuse Erakond toetab ja tunnustab IRl tänasel üldkogul tehtud otsuseid ja valikuid. Meil on hea meel näha Isamaa taassündi ja peame märgiliseks H-V Seederi üleskutseid paindlikkusele muutustele reageerimisel. Ka RÜE on viimase aasta jooksul korduvalt arutanud paremjõudude koondamise vajadust selleks, et kaitsta Eesti rahvuslikke huve kiiresti muutuvas Euroopa Liidus.

“Tamsalust Toompea poole vaadates paneb pead vangutama küll. Aru ei saa, mis suunas ja kelle huvides meie riiki juhitakse. Riigikogu valimised pole enam mägede taga ja olekski mõistlik jõud üle vaadata ja kõik need hobused ühe vankri ette rakendada, mis suudaks isamaalised inimesed järgmisel aastal meie riiki juhtima viia,” kommenteeris Pavo Raudsepp, RÜE esimees.

“Oleme täna lähemal kui kunagi varem võimalusele, et Eestis siiski tekivad uued, koondunud poliitilised jõud. Sest kui paremsektoris jätkub killustumine, liiguvad suurerakonnad – Keskerakond ja Reformierakond rahulikult poliitika monopoliseerimise poole, kus isamaalistele inimestele ruumi ei jää. Seetõttu on konservatiivsetel jõududel viimane aeg istuda ühe laua taha, kasutada tervet mõisust, sealhulgas Eesti talupojamõistust, et panna alus uuele kvalitdeedile laialivalguvas poliitikas,” avaldas Jane Snaith, RÜE volikogu esimees